İşte Beşiktaş’ın Emre Mor’u getirme planı!

  • Paylaş

Transferde gelecek sezonun adımlarını şimdiden atmaya çalışan Beşiktaş’ta gündem Emre Mor. Teknik direktör Şenol Güneş faktörü nedeniyle genç yeteneği Beşiktaş’a kazandırıp deneyim kazandırmak isteyen Beşiktaş yönetimi harekete geçti.

Fikret Orman’ın transfer politikaları ve UEFA kriterleri kapsamında kiralık ya da bonservisi elinde oyunculara yönelen Beşiktaş bu politikasını yeni sezonda da sürdürecek.

Siyah-beyazlıların, Borussia Dortmund’da fazla şans bulamayan Emre Mor’u parlatma karşılığında 2 yıllığına kiralamak istediği belirlendi. Beşiktaş’ın hem kendi kadrosunda yer alan milli oyunculardan hem de Almanya’daki bağlantılarından Emre Mor’u disiplin yönünden geniş bir şekilde araştırdığı vurgulandı.

Borussia Dortmund Kulübü tarafından sürpriz şekilde Beşiktaş’a kiralık olarak önerilen Emre Mor konusunda henüz kesin karar veremeyen siyah-beyazlıların, Anderson Talisca modeline sıcak baktığı belirlendi. Kartal’ın, Talisca’da olduğu gibi 19 yaşındaki milli futbolcuyu iki yıllığına kiralamanın hesaplarını yaptığı ifade edildi.

Bu içeriğe ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuzu yazdıktan sonra, "Ben robot değilim" onay kutusuna tıklamanız gerekmektedir, ardından "Gönder" düğmesine tıklayabilirsiniz. Yorumlar, incelenip onaylandıktan sonra yayınlanmaktadır.