Eğlenceye Doyacağınız 2 kişilik Donduma Yapma Oyunu: Aslan Max’ın Fabrikası

  • Paylaş

Dondurma yapma oyunlarından hoşlanıyor ama tek başına oynamak istemiyorsan, Aslan Max’ın Fabrikası tam sana göre! Çünkü Aslan Max’ın Fabrikası’nda çoklu oyuncu (mutiplayer) özelliği var!

Aslan Max’ın Fabrikası, bildiğin diğer dondurma oyunlarından çok farklı ve eğlenceli özellikleriyle seni bekliyor. Bu oyunda sadece makineden hazır dondurma yapmayacak, çok daha zorlu görevlerle karşılaşacaksın. Meyveli dondurma yapmak için gereken meyve ağaçlarını dikmen, ahırlar edinip süt elde etmen, kakao satın alman ve benzeri birçok görevi yapman gerekecek.

Oyundaki birbirinden eğlenceli 30 level’ı aşabilmen için, hem dondurma üretecek, hem de ürettiğin dondurmaları satıp para kazanacaksın. Kazandığın paralarla pazar yerinden gidip kendine malzemeler alacak, seviye ilerledikçe yeni yeni dondurma fabrikaları kuracaksın. Peki bu kadar çok görevin altından tek başına kalkabilecek misin? “Hayır” diyorsan, 2 kişilik donduma yapma oyunu arayanların severek oynadığı Aslan Max’ın Fabrikası’nı deneyebilirsin.

Çoklu oyuncu özelliği sayesinde hem rekabet et, hem yardımlaş!

Aslan Max’ın Fabrikası oyunundaki çoklu oynama avantajının oyunun heyecanını daha da arttırdığını sen de göreceksin. Çünkü hem arkadaşlarınla yarışacak, hem de gerektiğinde onlardan yardım alabileceksin. Bu sayede oyunda kendini yalnız hissetmeyecek ve daha çok eğleneceksin!

Oyundaki çok oyunculu oynama özelliklerini merak ediyorsa işte sana ipuçları:

1- Bu özellik sayesinde, isimlerin üzerine tıkladığında oyuncu profillerini ve sıralamalarını görebileceksin. Bununla da kalmayıp, istediğin arkadaşının oyun alanını yani çiftliğini ziyaret edebilecek ve hatta binalarını ve fabrikalarını görebileceksin. Onların çiftliklerinden ilham alarak sen daha güzellerini inşa ettiğinde, oyundaki tatlı rekabet daha da artacak. Üstelik henüz tanışmadığın komşu çiftliklerin de bazı parçalarını görerek çiftliğini çok daha güzel geliştirebileceksin.

2- Oyuncular arasında ticaret de mümkün. Diğer çiftliklerden istediğin kaynakları satın almak için sana başlangıçta 5 tane hak tanınacak. “Bu haklar bitince ne olacak” diye merak etme; çünkü oyunda seviyen ilerledikçe başka haklar da elde edebileceksin. Ama sen yine de başlangıçtaki bonus satın alma haklarını akıllıca kullanmaya dikkat et!

3- Ticaret yapmak için bir diğer şansın da pazar yeri olacak. Pazar yerinde istersen ürünlerini satabilecek, istersen ihtiyaçlarını alabilecek, ya da elindekileri diğer oyuncularla değiştirebileceksin. Her oyuncu, pazar yerinde elindeki ürünleri ve kaynakları listeliyor olacak. Böylece beğendiğin malzemeleri kolaylıkla seçebileceksin. Bunu aynı semt pazarına ya da markete gitmek gibi düşünebilirsin. Gerçek hayatta markete gittiğinde ticaret nasılsa, oyunda da aynı mantığı göreceksin. Peki pazarda fiyatlar nasıl belirlenecek? İşte oyunun en heyecanlı yerlerinden biri de burası. Oyundaki ekonomik koşullar nasılsa, fiyatlar da ona göre belirlenecek. Örneğin birçok oyuncu aynı anda çilek satmak isterse, çilek fiyatları doğal olarak düşecek! Paranı doğru harcamak için gözünü dört açman lazım!

4- Multiplayer oynamanın bir diğer avantajını ise level atladıkça göreceksin. Çünkü ilerledikçe diğer oyuncularla interaktif iletişim kurabiliyor olacaksın.

Bütün bunlar dışında, oyunda farklı sürprizler de seni bekliyor olacak. O halde hiç vakit kaybetmeden eğlenceye hemen şimdi başlayabilirsin!

Aslan Max’ın Fabrikası Dondurma Oyununu indirmek için:

ANDROID: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.calide.maxdondurmafabrikam&hl=tr

IOS: https://itunes.apple.com/tr/app/aslan-max-n-fabrikas/id1123540684?mt=8