HTC 10 için kapsamlı güncelleme yayınlandı

  • Paylaş

HTC amiral gemisi telefonu HTC 10 için kapsamlı bir güncelleme yayınladı. 92.709.1 yapı numarası ile gelen güncelleme güvenlik ve pil kullanımı noktasında önemli geliştirmeler içeriyor.

525.5 MB büyüklüğünde olan güncellemede Google’ın Android işletim sistemine dahil ettiği en son güvenlik geliştirmeleri de yer alıyor. Ayrıca bu güncellemede Qualcomm işlemcilere sahip akıllı telefonları tehdit eden QuadRooter güvenlik açığına karşı tedbirlerin de yer alması bekleniyor.

HTC oyun esnasında yaşanan ısınma ve aşırı pil tüketimi sorunlarına kayıtsız kalmayarak, bu noktada HTC 10 kullanıcıları için iyileştirmeler sunuyor. Kamera konusunda da gelişmelerin yer aldığı yeni güncelleme, giderilen hatalarla birlikte sistemde kapsamlı bir performans artışı sağlıyor.

HTC 10 için Tayvan’da başlayan güncellemenin kısa süre içerisinde kademeli olarak diğer ülkelerde yayına alınacağını söyleyebiliriz.

Bu içeriğe ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuzu yazdıktan sonra, "Ben robot değilim" onay kutusuna tıklamanız gerekmektedir, ardından "Gönder" düğmesine tıklayabilirsiniz. Yorumlar, incelenip onaylandıktan sonra yayınlanmaktadır.