Zaman Kaybetme, Sen de Dondurma Oyunu Oyna

Dondurma sever misin? Peki ya cep telefonu ve tablette dondurma yapmak ister misin? Birbirine benzeyen oyunlardan sıkıldıysan hazır yaz ayları da gelmişken birbirinden güzel dondurma oyunlarını oynayarak eğlenebilir, aynı zamanda bu eğlenceni arkadaşlarınla da paylaşabilirsin. Sana tavsiye ettiğimiz oyunlara göz atmayı unutma sakın.

Aslan Max’ın Fabrikası

Eyvah! Dünyada her an dondurma bitebilir ve çocuklar bundan sonra dondurma yiyemeyebilir! Neyse ki Aslan Max ve arkadaşları imdadımıza yetişti de bir dondurma fabrikası kurdu. Ama iş bununla bitmedi. Senin de üzerine düşen görevler var.

1024x500_1

Dondurma fabrikasında kullanılmak üzere meyve, kakao ve daha pek çok doğal katkı maddesini üretmen ve en çok süt veren inekleri çiftliğinde beslemen lazım. Dondurmaları ürettikten sonra, kamyon ve kamyonetlerle de bu dondurmaları satman gerekiyor. Merak etme bunları yapmak çok kolay.

İyisi mi, Aslan Max’ın Fabrikası’nı hemen indir ve maceradan maceraya koşacağın gerçek ve kapsamlı bir dondurma oyunu oyna!

Aslan Max’ın Fabrikası Dondurma Yapma Oyununu indirmek için:

ANDROID: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.calide.maxdondurmafabrikam&hl=tr

IOS: https://itunes.apple.com/tr/app/aslan-max-n-fabrikas/id1123540684?mt=8

Ice Cream

Hep hayalini kurduğun dondurma dükkanını nihayet işletmeye başladın. Ama o da ne? Müşteriler kuyruk olmuş, hazırladığın birbirinden lezzetli dondurmaları almak için bekliyorlar. Tamam, heyecan yok. Şimdi müşterilerin senden istediklerini dikkatlice takip et ve dondurma dolabından sipariş edilen dondurmaların aynısını hazırla. Kendini gerçek bir dondurmacı gibi hissedeceğin bu oyunda çok sayıda aşama var ve oyun giderek zorlaşıyor. Bu oyunu da bizce denemelisin.

Ice Cream Maker – Cooking Games

Dondurmanı nasıl alırsın? Külahta mı, dondurma kasesinde mi yoksa tabakta mı? Seçim senin! Leziz dondurmaları istediğin şekilde süsleyip aklındaki servis şekline göre hazırlayabilirsin. Çeşitli bisküvi ve çıtır rulolarla daha da lezzetli hale getireceğin dondurmaları oyunun sonunda sanal olarak da olsa yiyebiliyorsun. Eğer servisteki dondurmaların güzel göründüğünü düşünüyorsan ve bu görüntüleri paylaşmak istiyorsan, Facebook aracılığıyla bunu kolayca başarabilirsin.

Ice Cream Factory

Dondurma, buzlu şeker ve ürettiğin daha birçok yiyeceği lezzetli hale getirip sahip olduğun kamyonla mağazalara dağıtman gerekiyor. Elini çabuk tut, herkes seni bekliyor! Dondurmaların içeriğini ve külahlarını dahi yapmanı sağlayan oyunu oynarken saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksın. Hem eğlenceli hem de kolay bir dondurma oyunu arıyorsan doğru yerdesin.

Dondurma Makinesi

Bugün hava sence de çok sıcak değil mi? O zaman sen de Zoey’ye katıl ve dondurma yapmaya başla! Seçtiğin meyveleri robot aracılığıyla öğüttükten sonra bir kap içerisine al. Sonra istediğin içerikteki dondurmalarla karıştır. İster külah istersen de dondurma kaplarına hazırladığın bu karışımları doldur. İşte hepsi bu kadar, dondurman servis edilmeye hazır. Yaptığın dondurmaları süslemek ve farklı tatlarla zenginleştirmek için çikolata sosu ve meyve şuruplarını da kullanmayı ihmal etme.