Euro Truck Simulator 2’de Türk rüzgarı

Sevilen çekici/TIR simülasyon oyunu Euro Truck Simulator 2‘ye yepyeni bir DLC yayınlandı. Bağımsız yapımcı SCS Software tarafından yayınlanan oyun için Turkish Paint Jobs Pack DLC’si yayınlandı. DLC ile isteyenler, TIR/çekicilerinin üzerini Türkiye’den esintilerle süsleyebilecek.

SCS Software Euro Truck Simulator 2 için yepyeni bir DLC yayınladı. Türk oyuncular tarafından uzun zamandır var olan ‘Turkish Paint Jobs’ DLC isteği firma tarafından sonunda karşılandı. Kullanıcılar bu DLC ile TIR/çekicilerine; “Türk Bayrağı ve Metalik tasarım”, “Türk bayrağı çıkartması”, “İstanbul Günbatımı” (Boğaz Köprüsü dahil) ve “Büyülü Motif” adlı temalar ile süsleyebilecek. DLC 2 TL fiyat etiketiyle Steam’de sunuldu.

Bakalım firma yakın zamanda oyuna Türkiye haritaları da ekleyecek mi. Kim istemez ki çekicisiyle Bolu Tüneli’nden geçmek, D100’den İstanbul’u aşmak veya arabalı vapurla Yalova’ya geçmek.

Fotoğraflar: Euro Truck Simulator 2’de Türk rüzgarı

ets2turk-paint4

ets2turk-paint2

ets2turk-paint

ets2turk-paint5

4
Griçizgi Puanı
Oyunda eksiklikti ve sonunda giderildi. Özellikle İstanbul ile ilgili olan çok güzel. Kırmızı üzerine bayraklı olan da kullanışlı. Ancak, biraz daha iyi olabilirlerdi. Büyülü motif güzel değil. Beyaz üzerine çıkartma bayrak ise çok basit kaçmış.