LG Türkiye’den 3 hediye LG G5 sizi bekliyor

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan LG G5 büyük ilgi toplamıştı. LG Türkiye sizler için bir sürprize imza atarak LG G5 hediyeli bir yarışmayı sosyal medyadan duyurdu.

LG düzenlediği yarışmada telefonun modüler aksesuarları olan oyun arkadaşlarına bir yenisini katarak hayalinizdeki LG G5 modülünü proje olarak oluşturmanızı istiyor. Aklınızdaki yeni LG oyun arkadaşını proje haline getireceğiniz yarışmada eğer ilk 3’e girmeyi başarırsanız istediğiniz renkte LG G5 kazanabilirsiniz.

Yarışmanın duyurusu:

LG G5 yeni oyun arkadaşını arıyor. Projeni bize sunmaya ne dersin?

Oyun arkadaşları sayesinde LG G5 ile ister 360 derece çekim yap, ister VR deneyimi yaşa! Her bir arkadaşı farklı bir eğlence sunan LG G5’in bir sonraki özelliği ne olsun istersin? Hayalindeki yeni özelliği projelendir ve bize gönder! Yeni arkadaşını sen bul, LG G5 kazan!Hayat Güzel Sen Eğleniyorsan!

“Hayat güzel sen eğleniyorsan” sloganıyla yola çıkan şirket yarışmayla beraber gün geçtikçe yeni LG oyun arkadaşlarını tanıtacağının sinyallerini veriyor. Eğer siz de bu yarışmaya katılmak ve LG G5 kazanmak istiyorsanız bu bağlantıdan yarışma detaylarını takip edebilir, projenizi yarışmaya gönderebilirsiniz. Yarışmanın 31 Mayıs 2016 tarihinde sona ereceğini ve 18 yaşından küçüklerin yarışmaya katılamayacağını da belirtelim.